Už to cítíte? To vzrušení v povětří, to očekávání prvního sněhu, prvních stop? Ano, zima je za rohem a my už nyní spouštíme rezervace pro vaše zimní dobrodružství.

A co je nejlepší? Vše, co potřebujete k dokonalému pobytu, můžete rezervovat a zaplatit přímo online na našem webu! Zapomeňte na složité papírování a vychutnejte si pohodlí rezervace z pohodlí vašeho domova.

Neváhejte a zarezervujte si svůj pobyt ještě dnes! Ať už se chystáte na běžky, sáňky, sněžnice či jen relax v zimní pohádce, máme pro vás připraveno to nejlepší. Těšíme se na vás!

Věřte, že zima může být nezapomenutelná. Stačí jen udělat ten první krok a my vám rádi pomůžeme s tím zbytkem. Až budete sledovat, jak první vločky padají z oblohy, budete vědět, že jste udělali správné rozhodnutí!

Součástí ubytování v zimě je i skvělá polopenze formou rautu.

Vánoce (22.12.-26.12.)
Posledních pár pokojíčků je k dispozici. Na vánoce je otevřena pro ubytování pouze Pyramida. Minimální počet nocí jsou 3.

Silvestr (27.12-1.1.)
Beznadějně vyprodáno na několik let dopředu. Pokud by se nějaký pokojíček uvolnil, sledujte naše novinky, ať to víte jako první 🙂

Po novém roce
Začátkem nového roku nabízíme do 20.1. výhodnější cenové podmínky a příležitost k rezervaci kratších pobytů.

V období 20.1. až 25.2. preferujeme týdenní pobyty (od soboty do soboty). Většina míst je již obsazena, avšak máme i několik volných termínů pro krátší pobyt, například od 26.1. do 30.1. (sobota-úterý).

Od 26.2. do 17.3. je možné opět rezervovat kratší i delší pobyty.

Od 18.3. se přechází znovu na jarní sezónu kdy součástí stravy jsou snídaně a obědy a večeře je možné si zakoupit v restauraci. Zatím je možné si přes rezervační formulář rezervovat pobyty pouze do 18.3., ale pokud máte zájem napište nám a zkusíme pro Vás nalézt ubytování.

Loading
Loading